FINSKÉ OHRAŇOVACÍ LISY

ALIKO F - Série

Nejmenší člen naší rodiny ohraňovacích lisů s pracovní délkou 3,0 - 4,2 m a lisovací silou 220 - 400 tun. Aliko F - série garantuje nejvyšší kvalitu ohraňovacího lisu. Stroj je dodáván ve smontovaném stavu a instalace je během jednoho dne.

K dispozici je široká škála příslušenství ohraňovacích lisů, které společnosti Aliko umožňují navrhnout konfiguracu stroje přesně podle potřeb zákazníka.

ALIKO Heavy Duty - Série

Ohraňovací lisy ALIKO řady Heavy Duty - kvalitní řešení pro velké objemy výroby. Tato řada má zesílenou konstrukci, délku ohybu 3-10 metrů a ohýbací sílu 500 - 800 tun. Je doplněna různým příslušenstvím a volitelným zařízením.

ALIKO Heavy Duty je jednou z nejlepších řad ohraňovacích lisů na světovém trhu z hlediska poměru cena/kvalita. Krátká dodací lhůta, rychlá montáž a mnoho pokročilých, komplexních řešení pro ohýbání.

ALIKO Giant - Série

Nová generace lisů ALIKO Giant Vám poskytne nejlepší řešení pro každou výzvu. S lisy ALIKO Giant je limit výše než si dokážete předsatvit : 4 - 14 metrů délky ohybu a 1000 - 4000 tun ohýbací síly.

Nová konstrukce věnuje zvláštní pozornost hornímu beranu  a dolnímu bombírovacímu stolu, novému typu rámové konstrukce, abyste získali skvělý výsledný produkt ohýbání. Všechny ohraňovací lisy Aliko lze vyrobit také v tandemovém provedení.

Pro stažení katalogu ohraňovacích lisů zadejte svůj email

Pro více informací o ohraňovacích lisech klikněte na odkaz